Teslimat ve Iade Kosulları

Her hafta Cuma günü stoklar güncellenmektedir. Siparişler Çarşamba günü sonuna kadar kargo firmasına teslim edilmektedir.

Kargo takip bilgilerini websitesinde siparişlerim sekmesinden kontrol edebilirsiniz ya da sistemde kayıtlı olan adresinize gelecek takip no bilgisi ile kontrol edebilirsiniz

Kargo yöntemiyle verilen siparişlerde alıcı adreste bulunamaması sebebiyle iade gelen kargolar tekrar gönderim istendiği durumda karşı ödemeli olarak 2. kez gönderilecektir; iade istenecek ise kargo bedeli düşülerek iadesi sağlanacaktır.

------

Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir memmnuniyetsizlik yasadıgınız takdirde 14 gün içinde para iadenizi alabilirsiniz.

Gerekli incelemelerin yapılması adına iade edilecek ürünün bilgisinin fotoğraflarıya ve iade sebebiyle birlikte satıcıya 0532 654 57 27 numaralı telefon üzerinden ya da info@theselsius.com'a mail adresinden iletilmesi gereklidir.

Ürünlerin iade edilebilmesi için kutusunda, tahrip edilmemis ve tekrar satılabilir olması gereklidir. Kullanılmıs ya da gıda ile temas etmiş ürünlerin  iadesi gerceklestirilmeyecektir.

Ürünlerin gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra iade süreci baslatılıcak olup,ödeme sekline baglı olarak 7 is günü içinde iade islemi gerçeklestirilicektir. Kredi kartı ödemelerinde bedelin yansıması ilgili bankanın prosedürlerine göre degisim göstermektedir.